ID: 83
Online veiling: Ferrari 308 2.9 GTS 1979 Rood (32501)
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Dit kavel is onderdeel van online veiling 'Exclusieve auto's te Boxmeer'. Wees er snel bij, de online veiling sluit zeer binnenkort.
Taxatiewaarde 2016 110.000,- (Laagland Taxaties, zie samenvatting hieronder).
Ongerestaureerde carrosserie in zeer goede staat. Geen corrosie. Geen sporen van ingrijpende schadeherstellingen. De kleur van het voertuig is origineel. Lakwerk verkeert in een goede staat van onderhoud. De chroom en aanbouwdelen zijn compleet en verkeren in zeer goede staat.
De wielophanging is origineel. Geen gebreken waarneembaar. Schokbrekers rondom lekkagevrij. Geen overmatige speling aan stuurinrichting. Stuurinrichting is origineel.
Voetrem is bekrachtigd. Rondom voorzien van schijfremmen. Remdruk is voldoende. De remleidingen metaal zijn origineel. Geen gebreken geconstateerd.
Michelin banden rondom in goede staat.
Motor is origineel. Motor loopt zonder bijgeluiden en vertoont geen lekkage. De versnellingsbak is origineel en functioneert naar behoren. Geen gebreken aan aandrijflijn geconstateerd.
Bedrading is origineel en verkeert visueel in goede staat. Alle klokken en meters zijn origineel en functioneren naar behoren.
Interieur is origineel en laat zich als netjes en zeer verzorgd omschrijven. Creme kleur bekleding, onbeschadigd.
Factuur van groot onderhoud aanwezig van Official Ferrari dealer Munsterhuis ad. 21.189,16. Aan het voertuig is duidelijk waarneembaar dat kosten noch moeite zijn gespaard het voertuig in de huidige conditie te krijgen en te behouden!!